AKTUĀLI JAUNS !

Par mums

Filmu studija Screen Vision dibināta 2001. gadā, par galveno mērķi izvirzot uzņemt mākslas un dokumentālo filmu projektus un piedāvāt filmēšanas pakalpojumus ārvalstu ražotājiem. Galvenais mērķis - ražot filmas gan ar vietējā, gan starptautiskā tirgus potenciālu.

 

2006. gadā filmu studija uzsāka veidot dokumentālo filmu ciklu "Veiksmes ceļinieki" par piedzīvojumiem, slaveniem cilvēkiem un ceļojumiem. Katra filma ir ļoti personisks, radošs stāsts par kādu cilvēku.

 

Spēlfilma "Pasažieri" (2009.) tika uzfilmēta ļoti īsā filmēšanas periodā - tikai 7 dienās. Tā tika izrādīta vairāk nekā 20 kinoteātros visā Latvijā, kā arī translēta Latvijas Neatkarīgajā Kanālā LNT.

 

No 2008. gada studija regulāri sadarbojas ar Maskavas kompāniju PILOTAZh, kuri veikuši montāžas un skaņas dizaina darbus jau vairākām dokumentālām filmām, kā arī sadarbībā izveidoti vairāki mūzikas klipi un reklāmas - pēdējais Mārtiņa Freimaņa un grupas Tumsa video kilps kopā ar Krievijas dziedātāju Jūliju Čičerinu “Максимум ты” (2010) un grupas dziesma “Pārāk daudz” (2011).

 

Starptautiskas godalgas uzņēmums saņēmis par spēlfilmu "Krišana" un dokumentālo filmu "Moskačka", kuras veidotas sadarbojoties ar Vāciju. Filmas tikušas izrādītas daudzos festivālos (piemēram, Berlīnes SKF, Roterdamas SKF un Nionas SKF, kā arī citos) un saņēmušas vairākas balvas.

 

Šobrīd filmu studija Screen Vision turpina darbu pie dokumentālās pilnmetrāžas filmas “Savējie sapratīs” veidošanas. Filma būs par 60. – 80. gadu latviešu rokmūziķiem, kas spītējot cenzūrai un aizliegumiem atļāvās publiski paust mūsu alkas pēc brīvības un neatkarības.

Esam arī citur Apciemojiet mūs un kļūstiet mūsu draugi!

 twitter vimeo youtube facebook linkedin

   

By Joomlana.net