• 1-1
  • 1-2
  • 1-3
  • 1-4

AKTUĀLI JAUNS !

Trešdiena, 30 Augusts 2017 08:45

Izziņojam datumus uzstāšanās mākslas intensīvajam nodarbību kursam!

Rate this item
(0 votes)
uzstāšanās, aktieru kursi uzstāšanās, aktieru kursi

Uzstāšanās mākslas intensīvais nodarbību kurss

 

Aicinām pievienoties intensīvajiem 2 dienu uzstāšanās mākslas nodarbību kursiem.

 

Divu dienu laikā jums būs iespēja darboties ar tādiem pazīstamiem aktiermākslas un uzstāšanās kultūras pasniedzējiem kā Juris Rijnieks un Harijs Petrockis, skatuves kustības pasniedzēju Kārli Bošu, skatuves runas pasniedzēju Daci Vītolu un melnās retorikas mākslas pasniedzēju Inesi Laizāni. Visi nodarbību pasniedzēji ir galvenokārt praktiķi, kuri aktīvi strādā savā nozarē un tamdēļ spēj dot ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī ļoti praktisku pieeju jūsu uzstāšanās meistarības apguvei.

 

Kopējais nodarbību stundu skaits būs 19. Nodarbības laiki abās dienās plānoti no 10:00 līdz aptuveni 21-21:30. Notiks sekojošas nodarbības: publiskā runa (3 st), aktiermeistarība (5 st), skatuves kustība (3 st), melnā retorika (4 st), skatuves runa (2 st), uzstāšanās kultūra (2 st).

 

Nodarbību intensīvais kurss notiks Rīgā (vieta tiks izziņota vēlāk) 30.septembrī un 1.oktobrī (sestdiena un svētdiena).

Kursa maksa: 100 EUR.

Rezervējot vietu kursam, jāveic 50% priekšapmaksa un pilno samaksu jāveic līdz 25.septembrim (ieskaitot).

Par cik vietu skaits ir ierobežots, lūdzam rezervēt laicīgi!

 

Pieteikšanās:

sūtiet savu pieteikumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un jums tiks iedota sīkāka informācija (detalizēta programma, līgums, kā arī pārskaitījumam nepieciešamie rekvizīti).

 

Sikāka informācija par šiem kursiem pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , neieciešamības gadījumā - 29293688 (Laima) vai 29454961 (Harijs).

Read 252 times

Esam arī citur Apciemojiet mūs un kļūstiet mūsu draugi!

 twitter vimeo youtube facebook linkedin

   

By Joomlana.net